Maketuojame ir spausdiname įvairių rūšių kalendorius:

  • sieninius,
  • firminius,
  • kišeninius kalendoriukus,
  • stalinius kalendorius,
  • asmeninius foto kalendorius.

Siūlome keletos dydžių sieninius kalendorius su plėšomais mėnesių lapeliais ir Jūsų įmonės reklama.

Techninė informacija: Kalendoriaus lapeliai spausdinami ant 115 gsm storio kreidinio matinio popieriaus, reklaminės dalys spausdinamos and 275 gsm grafinio kartono Arctica. Kalendoriai gali būti su baltos arba juodos spalvos spiralėmis, metaliukais pakabinimui pasirinktinai. Reklaminiai kalendorių plotai gali būti papildomai laminuoti matiniu arba blizgiu laminatu. Papildomai siūlomas ir pakavimas į plastikinius skaidrius maišelius.

Vienos dalies sieniniai kalendoriai su 12 plėšomų lapelių (sausis-gruodis).  Šiame kalendoriaus variante galima reklama ant viršelio 24×31 cm ir po kalendoriaus lapeliais 5×31 cm dydžio.

Trijų dalių sieniniai kalendoriai  sudaryti iš 3 dalių plėšomų kalendoriaus lapelių kompektų (praėjęs-einamas-ateinantis mėnuo).  Šiame kalendoriaus variante galima reklama ant viršelio 24×31 cm ir po kalendoriaus lapeliais 5×31 cm dydžio.

Sieniniai kalendoriai “Trys viename”  sudaryti iš 12 plėšomų kalendoriaus lapelių, kuriuose pateikti 3 mėnesiai ant vieno lapelio – didelis einamasis mėnuo ir mažesni praėjusio ir ateinančio mėnesio kalendoriai.  Šiame kalendoriaus variante galima reklama ant viršelio 22×31 cm ir po kalendoriaus lapeliais 5×31 cm dydžio.

Minimalus kalendorių užsakomas kiekis 5 vienetai.

Unikalūs firminiai kalendoriai

Galime pagaminti individualius firminius sieninius kalendorius su išskirtiniais plėšomais lapeliais, kurie gali būti pritaikyti prie įmonės stilistikos, panaudojant firminio stiliaus elementus ir spalvas.

Kalendorių maketavimas

Reklaminių plotų maketo parengimas pagal jūsų pageidavimus – 20

Siūlome stalinių kalendorių spausdinimą:

Stalinis kalendorius  – pats paprasčiausias ir pigiausias stalinis  kalendorius, kuris gaminamas iš 275 gsm grafinio kartono Arctica. Galimi įvairūs kalendoriaus dydžiai, tačiau pats populiariausias – 21×10 cm kalendorius (A formos kalendorius vienos pusės dydis). Kalendoriai pateikiami išklotinėmis su dvipuse lipnia juosta ir įspaustomis lenkimo linijomis, išklotinės dydis 32×210 cm. Sulanksčius ir suklijavus gaminį, gaunamas pastatomas trikampis kalendorius.

Gaminame standartinius kišeninius kalendorius su visų metų kalendoriumi vienoje pusėje, ir reklamine informacija kitoje pusėje. Standartinių kišeninių kalendorių dydis – 60x90mm. Kalendoriukai gali būti laminuoti matiniu arba blizgiu laminatu iš vienos arba iš abiejų pusių. Kalendoriukų kampai gali būti papildomai užapvalinti.

 

Spausdiname sieninius foto kalendorius su nuotraukomis. Populiariausi A3 ir A4 formato kalendoriai su verčiamais mėnesių lapais. Kalendoriai su jūsų nuotraukomis ant kiekvieno mėnesio lapo. Įprastai gaminami 12 lapų kalendoriai, tačiau galima papildomai spausdinti viršelio lapą ir ant kalendoriaus galinio lapo antros pusės. Kalendorių kaina priklauso nuo lapelių kiekio ir užsakomo tiražo.